Scrisoare de intentie achizitie servicii de consultanta in dezvoltare

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi intentioneaza sa achizitioneze servicii de elaborare a ”Strategiei judetene de dezvoltare a serviciilor sociale pentru perioada 2021- 2027”, a ”Planului de implementare a Strategiei judetene de dezvoltare a serviciilor sociale pentru perioada 2021- 2027” si a ”Metodologiei de monitorizare si evaluare a stadiului implementarii acesteia” – detalii aici

Fisiere atasate
Nu sunt fisiere atasate

2 Aprilie – Ziua Internațională de Conștientizare a Autismului 💙

Astăzi, ne alăturăm inițiativei Asociației Help Autism și tuturor celor care susțin persoanele cu autism și familiile acestora.

Prin acest mesaj, reafirmăm angajamentul nostru de a promova incluziunea, accesul la educație, servicii de sănătate și sprijin pentru fiecare copil și adult cu autism.

Sari la conținut